Kamery live
prognoza pogody

Czarna Góra: poruszał się na quadzie pijany i bez uprawnień

21 lutego 2023 11:24

W piątek przed południem funkcjonariusze Placówki SG w Zakopanem podczas pełnienia służby w miejscowości Czarna Góra skontrolowali kierowcę quada, który poruszał się po drodze publicznej pojazdem bez numerów rejestracyjnych. 32-latek z Nowego Targu nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów, a jego dane potwierdzono na podstawie dostępnej bazy danych. Dodatkowo okazało się, że kierujący nie posiada żadnych uprawnień do kierowania pojazdami. Zaszło również podejrzenie, że kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu.

Czarna Góra: poruszał się na quadzie pijany i bez uprawnień

Na miejsce wezwano patrol Policji z Komisariatu w Bukowinie Tatrzańskiej, który dokonał badania Polaka na zawartość alkoholu w wydychanym przez niego powietrzu. W jego wyniku uzyskano wskazania 2,33 ‰ przy pierwszym oraz 2,37 ‰ przy drugim badaniu.

Funkcjonariusze SG po przekazaniu sprawy Policji opuścili miejsce zdarzenia i udali się do dalszego pełnienia służby. Dalsze czynności z kierującym będą prowadzone przez funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Bukowinie Tatrzańskiej.

źródło: KOSG w Zakopanem

os 21.02.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również