Kamery live
prognoza pogody

Cichy bohater nagrodzony (zdjęcia)

21 czerwca 2022 09:44

Dziennikarz i strażak OSP Kościelisko przez kilkadziesiąt minut reanimował mężczyznę, dzięki czemu udało się uratować życie. Paweł Stanuch z Zakopanego odebrał podziękowanie do komendanta Policji w Zakopanem za wzorową postawę.

Cichy bohater nagrodzony (zdjęcia)

3 czerwca na Równi Krupowej w trakcie koncertu Zespołu Golec uOrkiestra 71-letni mężczyzna zasłabł. Na pomoc od razu ruszyli dwaj policjanci oraz Paweł Stanuch. Dzięki szybko podjętej resuscytacji i prawidłowym jej przywróceniu mężczyźnie udało się uratować życie. Po kilku dniach pobytu w szpitalu mężczyzna odzyskał przytomność i zaczyna wracać do zdrowia.

Komendant Powiatowy Policji w Zakopanem, inspektor Piotr Dziekanowski podziękował panu Pawłowi, za natychmiastową reakcję i zaangażowanie, w wyniku którego zdołano ocalić życie człowieka. – Taka postawa jest godna szczególnej pochwały oraz budzi najwyższy szacunek i uznanie. Mam nadzieję, że będzie Pan wzorem dla innych osób, które w podobnej sytuacji, postąpią tak samo profesjonalnie jak Pan – mówił inspektor Piotr Dziekanowski, komendant z Zakopanego.

Komendant Policji wręczył Pawłowi Stanuchowi list gratulacyjny.

fot. Policja Zakopane

Redakcja 21.06.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również