Kamery live
prognoza pogody

Ceniony szkoleniowiec poszedł w odstawkę.

Wszystko wskazuje na to, że od nowego sezon młodzi hokeiści Miejskiego Młodzieżowego Klubu Sportowego Podhale Nowy Targ nie będą mieli już okazji do treningów z Rafałem Sroką. Decyzją władz zastąpić ma go – wedle nieoficjalnych jeszcze informacji – Słowak Marcel Skokan.

Ceniony szkoleniowiec poszedł w odstawkę.

Sroka to jeden z najlepszych zawodników w historii nowotarskiego hokeja. Z „Szarotkami” zdobył 7 tytułów Mistrza Polski. Ostatni w 2010 roku. Był wówczas kapitanem zespołu i po tym też sezonie zakończył karierę.

Początkowo w swojej pracy trenera był asystentem Marka Ziętary w pierwszej drużynie. Z czasem zajął się pracą od podstaw z najmłodszymi adeptami nowotarskiego hokeja. Robił to z powodzeniem. M.in. pod jego wodzą młode „Szarotki” wygrały prestiżowy turniej „Czerkawski Cup” na stadionie narodowym. Zyskał w oczach dzieci i ich rodziców olbrzymie zaufanie.

Teraz został on odstawiony na boczny tor przez władze MMKS Podhale. Nie został bowiem uwzględniony w planach na nowy sezon. Jego miejsce ma zająć Słowak Marcel Skokan. Władze klubu tłumaczą się tylko tym, że to decyzja samego szkoleniowca. Ten temu stanowczo zaprzecza, ale na ten moment chce wstrzymać się z szerszym komentarzem.

Maciej Zubek 06.05.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

4 komentarze
Tatuś 05:08 07.05.2020

Ciekawi mnie jeszcze jedno na jakiej podstawie Gabryś pobiera opłaty za treningi bramkarskie czy wystawia paragony czy jest pracownikiem stowarzyszenia MMKS jak to działa może ktoś wie ????

Tatus 19:55 06.05.2020

Jeszcze tylko Prezesa Zdzisia , Pana kamerkę Kingę Natalię oraz dr. Hab. W dziedzinie hokeja na lodzie Grzegorza pierwszego przemądrzałego i będzie normalnie w klubie będzie można myśleć o przyszłości trzymam kciuki trzeba oszuszyć to bagno.

PYTAJĄCY 23:56 07.05.2020

Dlaczego rodzice sie nie zbuntują i nie zagrożą przed burmistrzem zabraniem dzieci z MMKS jeśli zarząd i wszystkie jego mieszające podmioty nie odejdą? Odkąd Pan Prezesik przyszedł na to stanowisko są same problemy i afery.

Tatus 17:59 08.05.2020

Jak zabierzemy dzieci to tylko prezes będzie się cieszył i ludzie z nim związani bo ich dzieci nie będą miały konkurencji prezes ma w dupie inne dzieci byle tylko swoje do 8 klasy wytrenować odnośnie burmistrza nie ma nic do tego bo to stowarzyszenie może tylko dotacje zmniejszyć Zdzisek to człowiek który każdemu mówi co innego nawet w ten sam dzień możesz usłyszeć różne opinie na ten sam temat .

Zobacz również