Kamery live
prognoza pogody

Cantantes Angelicus – nabór do chóru

18 września 2016 11:37

RABKA-ZDRÓJ: Chór Cantantes Angelicus ogłasza nabór dla pań w wieku od 16 do 45 lat. Przesłuchania odbędą się w trzy kolejne piątki 16, 23 i 30  września o godzinie 18.45 w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury w Rabce-Zdroju w Amfiteatrze. 

Cantantes Angelicus - nabór do chóru

   Rabczański chór realizuje nowy projekt w ramach którego przewidywane są warsztaty wokalne, koncerty i festiwale.Chór Cantantes Angelicus, to żeński chór, który został założony w lutym 2013 roku przez Kingę Brandys – Wójciak. Działa przy Miejskim Ośrodku Kultury w Rabce – Zdroju. Na swym koncie ma już wiele sukcesów. Szczególnym wyróżnieniem Chóru jest zdobycie w kat. chóry młodzieżowe i akademickie III miejsca i Złotej Struny w XVI Małopolskim Konkursie Chórów “o Złotą Strunę” 10-11 maja 2014 r. Chórzystki w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach jednoczy w celach muzyka i wspólny śpiew. Śpiewają z zamiłowania i dla przyjemności.

oprac. MSX

fot.: rabka.pl

NT24TV 18.09.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również