Kamery live
prognoza pogody

Był agresywny, bo odmówiono mu sprzedaży alkoholu

14 października 2022 19:06
 
Policjant po służbie interweniował wobec agresywnego mężczyzny, któremu ekspedientka omówiła sprzedaży alkoholu. 32-latek z powiatu nowotarskiego odpowie za zakłócanie porządku publicznego, znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego.
Był agresywny, bo odmówiono mu sprzedaży alkoholu

W sobotni poranek, do jednego ze sklepów na terenie Nowego Targu wszedł 32-letni mężczyzna, aby kupić alkohol. Ekspedientka widząc, że klient był pod wyraźnym wpływem alkoholu odmówiła mu sprzedaży wódki. Wtedy ten wpadł w złość, żądał, aby kobieta sprzedała mu alkohol. Mężczyzna nie reagował na odmowę sprzedaży i prośby opuszczenia sklepu. Kobieta wezwała na miejsce patrol. W tym czasie do sklepu wszedł policjant z nowotarskiej komendy, który był w dniu wolnym od służby.

Ekspedientka poinformowała go, że sklep jest chwilowo nieczynny, czeka na przyjazd funkcjonariuszy. Kobieta była wystraszona i stała w innej części sklepu, bała się podejść do lady, gdzie stał 32-latek i żądał sprzedaży alkoholu. Policjant poinformował ją, że jest funkcjonariuszem i zostanie z nią do czasu przyjazdu patrolu. W pewnym momencie 32-latek swoją agresję skierował na policjanta. Funkcjonariusz wylegitymował się i poinformował go, że jest policjantem. Starał się go uspokoić, jednak ten cały czas kierował wobec niego wulgaryzmy, popychał go i szarpał. Agresor został zatrzymany i przewieziony do nowotarskiej komendy. Następnego dnia usłyszał zarzuty znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo awanturnik odpowie za wykroczenie zakłócania porządku publicznego.

os 14.10.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również