PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Budżet Obywatelski 2017 – głosowanie trwa [VIDEO]

20 października 2016 19:56
Wyciszenie Włącz dźwięk

NOWY TARG. Do III edycji Budżetu Obywatelskiego złożono 46 projektów. Po ich sprawdzeniu do głosowania dopuszczono 45 projektów. Wśród złożonych projektów jeden nie trafi pod głosowanie gdyż nie spełnił on wymogów formalnych regulaminu Budżetu Obywatelskiego.

Lista projektów odrzuconych i dopuszczonych do głosowania przygotowana zgodnie z zapisem regulaminu, według kolejności rejestracji formularzy zadań, zatwierdzona została przez Burmistrza i opublikowana na stronie budżetu obywatelskiego- www.obywatelski.nowytarg.pl, na stronie internetowej miasta i tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta

Pod niniejszym linkiem prezentujemy Listę projektów dopuszczonych do głosowania w podziale na okręgi i listę projektów odrzuconych.

Nadsyłajcie informacje (opis plus zdjęcia lub video) na temat swoich pomysłów zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego (e-mail: [email protected]), a my je opublikujemy na łamach naszego portalu i profilu FB.

 

NT24TV 20.10.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również