Kamery live
prognoza pogody

“Brawo Tomek”! Szkolni koledzy przygotowali niespodziankę uczestnikowi You Can Dance

6 marca 2023 12:32
Wyciszenie Włącz dźwięk

Miłą niespodziankę na powitanie przygotowali dziś Tomkowi Liszce – finaliście programu You Can Dance. Nowa Generacja 2 – koledzy z klas szóstych Szkoły Podstawowej nr 4 na Niwie w Nowym Targu, wspierani przez Radę Rodziców i nauczycieli. Tomek wrócił dziś do szkoły po dłuższej nieobecności, spowodowanej udziałem w ścisłym finale ogólnopolskiego, tanecznego show TVP – co wymagało całodniowych treningów i gotowości do realizacji nagrań na miejscu, w Warszawie. 

Tomkowi udało się wystąpić w sumie w pięciu odcinkach na żywo, znalazł się w diamentowej dziesiątce finalistów, a w czasie trwania tej tanecznej, telewizyjnej przygody kibicował mu chyba cały Nowy Targ . By osłodzić powrót do “szarej” codzienności, koledzy ze szkolnej ławki witali Tomka radośnie i kolorowo – był baner z napisem “Brawo Tomek”,  kolorowe balony i wystrzałowe confetti. “Jest fajnym przykładem tego, że możecie spełniać swoje marzenia, niezależnie od tego, co sobie wymyślicie” – powiedziała dziś o nim przedstawicielka Rady Rodziców SP4 Agnieszka Sikora. 

os 06.03.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również