Kamery live
prognoza pogody

Biegacze narciarscy “na gapę” – “To nieeleganckie i niesportowe zachowanie”

5 stycznia 2021 11:12

Centrum Narciarstwa Biegowego w Klikuszowej ruszyło pełną parą. Obiekt jest otwarty już od blisko miesiąca, a przygotowane trasy cieszą się powodzeniem – niestety, również poza godzinami ich otwarcia, kiedy nielegalnie korzystają z nich użytkownicy, próbując uniknąć opłaty za korzystanie z tras. “Tym, którzy biegają poza zasięgiem WebCamery obejmującej stadion informujemy, iż na pozostałym odcinku również widzimy, kto jest na trasie” – informują za pośrednictwem Facebooka zarządzający ośrodkiem, przypominając, że wchodzenie na trasę poza godzinami otwarcia jest zabronione. 

Biegacze narciarscy
 
Centrum Narciarstwa Biegowego czynne jest codziennie w godzinach 10-20, w weekendy jeszcze dłużej – bo 8-20. Jak się okazuje, nie wszyscy jednak korzystają z tras w godzinach otwarcia:
“Są niestety wśród biegaczy takie ASY, które wchodzą na trasę poza godzinami otwarcia” – informuje Centrum Narciarstwa Biegowego Gorce Klikuszowa na swoim profilu Facebookowym – Trasa jest wtedy niezabezpieczona siatkami należycie (związane to jest z pracą ratraka w nocy ) oraz zwyczajnie zamknięta! Tym, którzy biegają poza zasięgiem WebCamery obejmującej stadion informujemy, iż na pozostałym odcinku również widzimy, kto jest na trasie. To bardzo nieeleganckie i zwyczajnie nie sportowe zachowanie.”
 
fot., źródło: CNB/Facebook
os 05.01.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również