Kamery live
prognoza pogody

Biały bus? Ustalenia policji wykluczają działania przestępcze kierowców, czy próbę porwania dzieci

3 kwietnia 2023 22:40

Policjanci z nowotarskiej komendy wnikliwie przeanalizowali okoliczności zdarzeń z udziałem białego busa w Szaflarach, Dursztynie oraz w Nowym Targu. Co ustalili funkcjonariusze?

Biały bus? Ustalenia policji wykluczają działania przestępcze kierowców, czy próbę porwania dzieci

Jak informuje podkom. Dorota Garbacz, rzecznik prasowy nowotarskiej policji, ustalono właścicieli oraz osoby kierujące busem w Dursztynie i Szaflarach, nie potwierdzono natomiast informacji dotyczącej białego busa w Nowym Targu.

-W Szaflarach reakcja mężczyzny, poprzez zwrócenie uwagi, związana była z niewłaściwym zachowaniem małoletnich na drodze, co również potwierdzili chłopcy. W Dursztynie uwagę pracowników firmy budowlanej, którzy tego dnia jechali do pracy, zwróciły znajdujące się przed posesjami wystawione odpady wielkogabarytowe, a nie dzieci idące do szkoły – wyjaśnia podkom. Dorota Garbacz, podkreślając: – Ustalenia funkcjonariuszy w tych sprawach wykluczają działania przestępcze kierowców, czy próbę porwania dzieci.

os 03.04.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również