Kamery live
prognoza pogody

Beze mnie jesteś nikim

28 lutego 2024 10:35

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu zaprasza na spotkanie autorskie z Jackiem Hołubem – autorem reportaży o tematyce problemów społecznych.

Beze mnie jesteś nikim

Wydarzenie odbędzie się 5 marca (wtorek) o godz. 11:00 w sali obrad Urzędu Miasta Nowy Targ przy ul. Krzywej 1.

Według statystyk policji, w roku 2022 ponad 60 tys. osób doświadczyło przemocy domowej. W rzeczywistości skala problemu jest o wiele większa. Właśnie temu tematowi poświęcona jest najnowsza książka Jacka Hołuby „Beze mnie jesteś nikim. Przemoc w polskich domach”. Autor podczas bezpośredniego spotkania opowie o wywiadach z osobami, które przemocy doświadczają, bądź ją stosują.

Otwarta formuła spotkania, które w formie rozmowy poprowadzi pani Anna Szopińska – nowotarska dziennikarka i redaktorka – pozwoli na dogłębne poruszenie tak trudnego tematu.

Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Gminy Miasto Nowy Targ pochodzących z Funduszu Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiazywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Nowym Targu .

/źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu/

redakcja 28.02.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również