PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Bez korków na Niwie

23 września 2020 15:10

Jak na razie płynny ruch na remontowanej części “Zakopianki”. Jutro sytuacja ma się zmienić, ruch wahadłowy może obowiązywać znacznie dłużej niż dziś.

Bez korków na Niwie

Po kilku godzinach porannych utrudnień ruch na Niwie wrócił do normalności. Drogowcy ściągnęli zużytą nawierzchnię i przygotowali teren do dalszych prac zaplanowanych na jutro. Obecnie w tej części tzw. “Zakopianki” nie są prowadzone żadne prace modernizacyjne. Dzięki temu podróż odbywa się płynnie, a na ewentualne korki natrafimy tylko przy sygnalizacji świetlnej w Klikuszowej. 

Jutro ma być nieco gorzej. W harmonogramie prac GDDKiA planuje na jutro ułożenie warstwy wiążącej nawierzchni, pojutrze natomiast ułożenie warstwy ścieralnej. Prace z tym związane mogą potrwać dłużej niż dzisiejsze frezowanie, dlatego ruch wahadłowy na Niwie może obowiązywać dłużej. To z kolei przełoży się na tworzące się w tym rejonie zatory drogowe. Jakkolwiek by nie było – kierowcy muszą uczulić na utrudnienia i albo kierować się na objazdy – albo uzbroić się w cierpliwość.

Piotr Starmach 23.09.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również