Kamery live
prognoza pogody

Bajkowe warsztaty z Bajanką i Kicią Kocią już za nami!

9 sierpnia 2022 12:11

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu w partnerstwie ze Spółdzielczym Domem Kultury w Nowym Targu zaprosiła w dniu 4 sierpnia dzieci na spotkanie z Bajanką – animatorem zabaw z Kicią Kocią – Moniką Skikiewicz.

Bajkowe warsztaty z Bajanką i Kicią Kocią już za nami!

Zabawa w formie warsztatów edukacyjno-animacyjnych była pełna radosnych wyzwań nie tylko dla najmłodszych uczestników, ale również dla ich opiekunów. W trakcie spotkania dzieci przeżywały przygody swojej ulubionej, książkowej bohaterki – Kici Koci, ale także grały w zespole muzycznym, latały samolotem, poznały zawód strażaka oraz tworzyły magiczną książkę. Była to również wspaniała podróż do krainy wyobraźni. Wszyscy uczestnicy, oprócz sporej dawki kreatywnej aktywności, otrzymali drobne upominki oraz pamiątkowe dyplomy.

Wydarzenie zrealizowano w ramach programu „Edukacja kulturalna 2022” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

/Oprac. Miejska Biblioteka publiczna w Nowym Targu/

redakcja 09.08.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również