Kamery live
prognoza pogody

Antyszczepionkowy billboard w Nowym Targu

Polska Akcja Banerowa po raz kolejny stała się inicjatorem kampanii informacyjnej dotyczącej Narodowego Programu Szczepień. Nowy baner zawisł m.in. przy zakopiance w Nowym Targu. 

Antyszczepionkowy billboard w Nowym Targu

Jak informują inicjatorzy akcji, nowe projekty billboardów, jakie pojawiły się już m.in. w Nowym Targu i centrum Olsztyna, informują o zagrożeniach związanych ze szczepieniem przeciw COVID-19 i zawierają wyłącznie cytaty naukowców i lekarzy, którzy przestrzegają przed tymi szczepieniami.

-Pragniemy przedstawić Państwu opinie światowej sławy lekarzy i naukowców, których na co dzień nie zobaczymy w programach telewizyjnych. Za ich odmienne poglądy próbuje się ich uciszyć, naruszając jednocześnie podstawowe prawo człowieka jakim jest wolność słowa – wyjaśnia Sebastian Śmietana, jeden z pomysłodawców kampanii.

– Lekarze i naukowcy zwracają uwagę na potencjalne niebezpieczeństwa, związane ze szczepieniami przeciw COVID-19. Apelują w tej sprawie do prezydenta i rządu o wolną debatę i obronę Polski przed interesami koncernów farmaceutycznych. Polska Akcja Banerowa nie może i nie pozostanie obojętna na los milionów Polaków. Dziś przyłączamy się do apelu niezależnych ekspertów. Zapewniamy, że będziemy ich wspierać w działaniach zmierzających do przeprowadzenia wolnej debaty, dotyczącej szczepień przeciw COVID-19 – pisze Sebastian Śmietana, po więcej informacji odsyłając zainteresowanych na profil Fb Polskiej Akcji Banerowej. 

To nie pierwsza kampania zainicjowana przez Polską Akcję Banerową na terenie Podhala. Wcześniejsze dotyczyły promocji książki  “Fałszywa Pandemia – krytyka naukowców i lekarzy” oraz szczepień (“Zawsze wybór – nigdy przymus”). 

zdjęcia: Polska Akcja Banerowa

mat. nadesłane

os 19.04.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

3 komentarze
Magda 17:33 18.01.2022

Osoby niezaszczepione ,które przebywają ma oddziale covid powinny mieć świadomość ,że odbierają innemu człowiekowi szansę na szybszą diagnostyke/ leczenie. Wszystkie ręce lekarzy na oddziały covid a co zresztą.... Wszyscy antyszczepionkowcy powinni mieć tego świadomość. Komuś może przez ich decyzję zabraknąć: siostry,brata,córki, mamy ,wnuka. ...

Wawa 17:57 12.05.2021

DNO

Ania 12:52 07.05.2021

No i to powinno być na całą Polskę. Ludzie powinni wiedzieć co kryje się za tym pseudo dobrodziejstwem!!! Brawo Wy 👏🏻👏🏻👏🏻

Zobacz również