Kamery live
prognoza pogody

Aneta Larysa Knap – z prestiżową statuetką Luksusowej Marki Roku

21 listopada 2017 09:39

18 listopada w luksusowych wnętrzach hotelu Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim odbyła się VIII edycja Wielkiej Gali „Luksusowa Marka Roku 2017”. Wśród czterech laureatów „Super Luksusowej Marki Roku 2017” znalazła się nowotarska projektantka, Aneta Larysa Knap. Wśród zaszczytnych laureatów znalazły się także: Grupa Tubądzin, kosmetyki Christian Laurent i Restauracja Szara Gęś.

Aneta Larysa Knap - z prestiżową statuetką Luksusowej Marki Roku

Na Gali „Luksusowa Marka Roku 2017” pojawiły się znane osoby ze świata show-biznesu, nauki, sztuki, sportu, biznesmeni. Wieczór poprowadzili Maciej Orłoś i Katarzyna Motloch. Gala była zwieńczeniem Targów Luksusu odbywających się wcześniej w Janowie Podlaskim, które były okazją do zapoznania się z ofertą różnych towarów z tzw. branży luksusowej, produktów premium i wybiegających poza standard. Jednym z partnerów wydarzenia była m.in. firma Rolls-Royce, która wystawiała na gali i targach swoje samochody.

Wyróżnienie jest dla nowotarskiej projektantki wyjątkowym docenieniem niedużej, ale trafiającej do coraz szerszego kręgu firmy Folk Design. Charakterystyczne, barwne kreacje Anety Larysy Knap wybierane są na oficjalne gale przez osoby ze świata show biznesu, promując miasto i region nawet poza granicami kraju. Nie dalej jak kilka dni temu to właśnie w kreacji nowotarskiej projektantki gościła u prezydenta Andrzeja Dudy snowboardzistka Aleksandra Król. 

Przejście przez atelier Anety Larysy Knap i udział w pokazach mody, dla młodych dziewczyn z Podhala mogą stać się trampoliną do międzynarodowego sukcesu, jak ma to obecnie miejsce z jedną z czołowych modelek Folk Design – Dorotą Kowal, która walczy w międzynarodowym konkursie modelek o kontrakt w Nowym Jorku.

 – Na Podhale wrócę dumna , wzruszona i mocno zmotywowana do dalszej pracy – powiedziała sama artystka w jednym z wywiadów, zdradzając jednocześnie, że już pracuje nad kolejną edycją Polki Folki 2018, która dotyczyć będzie tematu alter ego. 

fot. Aleksandra Król FB/Folk Design

NT24TV 21.11.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również