Kamery live
prognoza pogody

Amerykańska telewizja NBC kręciła dziś reportaż w Nowym Targu

27 marca 2022 21:03

Na terenie strzelnicy sportowej LOK w Nowym Targu, gdzie odbywała się dziś kolejna tura proobronnego szkolenia mieszkańców, pojawiła się dziś ekipa amerykańskiej telewizji NBC. Zrealizowany w Nowym Targu materiał będzie częścią większego reportażu dotyczącego naszego kraju i różnych działań podejmowanych przez Polaków w związku z wojną na Ukrainie. Będzie on emitowany w Stanach Zjednoczonych. 

Amerykańska telewizja NBC kręciła dziś reportaż w Nowym Targu

Ekipa amerykańskiej telewizji nie bez powodu przybyła właśnie na nowotarską strzelnicę – jest to bowiem jedno z pierwszych, a być może nawet pierwsze miejsce w Polsce, które zaoferowało proobronne szkolenia dla ludności cywilnej. Szkolenia odbywają się w kolejne niedziele, a zainteresowanie jest tak duże, że chętni do zapisu muszą czekać na swoją kolej aż do maja. Reporterzy pytali m.in. o nastroje społeczne, powody uczestnictwa w szkoleniu, gotowość do ewentualnego podjęcia walki na terytorium Ukrainy. 

 

os 27.03.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również