Kamery live
prognoza pogody

Alarm bombowy na Kowańcu

Do nowotarskiego przedszkola przesłany został mail z informacją o podłożonej bombie. Wiadomość okazała się fałszywa.

Alarm bombowy na Kowańcu

Od rana w całej Polsce policjanci wzywani są do przedszkoli, w których rzekomo miałyby się znajdować ładunki wybuchowe. Jak dotychczas, nigdzie nie stwierdzono jakiegokolwiek zagrożenia. Informacje o fałszywych alarmach bombowych otrzymało już kilkadziesiąt przedszkoli, jedną z nich okazała się placówka na Kowańcu. 

 – Wiadomości takie oceniamy jako o bardzo niskim stopniu wiarygodności. Policjanci nawiązują bezpośredni kontakt z dyrekcją placówek. Równolegle prowadzone są czynności mające na celu ustalenie autora tych e-maili – poinformował rzecznik prasowy Komendy Głównej Policji insp. Mariusz Ciarka.

Do Przedszkola nr 2 w Nowym Targu zadysponowane zostały trzy wozy strażackie JRG Nowy Targ i OSP Kowaniec, a także dwa radiowozy Policji. Obecnie funkcjonariusze namierzają sprawce alarmów. Osobie, która celowo wywołuje alarm bombowy, wiedząc, że zagrożenie nie istnieje, grozi do ośmiu lat pozbawienia wolności.

/ps/

Piotr Starmach 27.06.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

4 komentarze
*ANONIM* 21:54 27.06.2019

Jednym słowem masakra. Mam nadzieję znajda tego komu się tak strasznie nudzi. 8 lat pozbawienia wolności? 8 lat ciężkiej pracy po 12 godzin dziennie. Dojdzie do rozumu.

*ANONIM* 21:48 27.06.2019

Nigdy nie wiadomo kiedy wariat żartuje!!!

Swoj 14:56 27.06.2019

No glupoli nie brakuje, a ten ktoś to do kamieniolomu. 😱

j-53 14:35 27.06.2019

Wakacje się rozpoczęły i gówniarstwo się nudzi!!:(

Zobacz również