Kamery live
prognoza pogody

Akcja Krwiodawstwa w Urzędzie Miasta Nowy Targ

13 grudnia 2017 23:06

W poniedziałek w budynku Urzędu Miasta w Nowym Targu odbyła się akcja krwiodawstwa. Pracownicy magistratu oddawali krew dla kolegi z pracy, który pod koniec listopada uległ poważnemu wypadkowi. Osobisty przykład dla współpracowników dał burmistrz miasta Grzegorz Watycha.

Akcja Krwiodawstwa w Urzędzie Miasta Nowy Targ

Akcja cieszyła się sporym zainteresowaniem – aby oddać krew chwilami ustawiały się kolejki. Do zbiórki krwi przyłączyło się również kilku pracowników nowotarskiego starostwa, wszyscy wspólnie oddali łącznie ponad 10 litrów krwi.

Wszyscy dawcy w podziękowaniu za piękny dar otrzymali od Klubu Honorowych Dawców Krwi Kropla działającego przy Międzynarodowym Stowarzyszeniu Policji IPA Region Nowy Targ pamiątkowe smycze, kubeczki oraz opaski ufundowane przez firmę Orawskie Ciacho, Pieniński Bank Spółdzielczy i Bank Zachodni WBK. Nie zabrakło również tradycyjnego poczęstunku od p. Zbigniewa Steskala i wody mineralnej ufundowanej przez Zakład Produkcyjny Wody Mineralnej Kinga Pienińska.

źródło: UM Nowy Targ

NT24TV 13.12.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również