Kamery live
prognoza pogody

A jednak! “Różak” z nowym kontraktem!

29 czerwca 2018 18:07
Jarosław Różański, rekordzista pod względem ilości spotkań w polskiej ekstraklasie, podpisał nowy kontrakt z drużyną TatrySki Podhale Nowy Targ.
A jednak!

Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że obie strony nie dojdą do porozumienia i zawodnik najprawdopodobniej zakończy swoją bogatą karierę.

Dzisiaj jednak ponownie doszło do spotkania i wreszcie zakończyło się ono podpisaniem nowego, rocznego kontraktu przez Różaka, który świetną postawą w ubiegłym sezonie (19 goi i 18 asyst) dowiódł, że wciąż może odgrywać istotną rolę w zespole.

Tym samym Różański – który uczestniczył już w piątkowym  treningu – będzie mógł śrubować swój rekord występów w polskiej ekstraklasie. Aktualnie – wedle wyliczeń redaktora Stefana Leśniowskiego – ma ich na koncie 1098.

Aktualna kadra TatrySki Podhale Nowy Targ:

Bramkarze: Przemysław Odrobny, Błażej Kapica, Paweł Bizub.

Obrońcy: Rafał Dutka, Oskar Jaśkiewicz, Kamil Kapica, Robert Mrugała, Patryk Wajda, Mateusz Wojdyła, Patryk Wsół.

Napastnicy: Dariusz Gruszka, Daniel Kapica, Krystian Dziubiński, Marcin Kolusz, Filip Wielkiewicz, Mateusz Michalski, Bartłomiej Neupauer, Rafał Podlipni, Jarosław Różański, Łukasz Siuty, Kacper Guzik, Krzysztof Zapała.

Maciej Zubek 29.06.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również