Kamery live
prognoza pogody

Ciało mężczyzny w studni

24 maja 2021 14:20

Z informacji, jaka wpłynęła do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zakopanem w dniu 23 maja br. wynikało, że w Leśnicy, w studni na głębokości ok. 5 metrów znajduje się młody mężczyzna. Po przybyciu na miejsce zdarzenia od członków rodziny będących na miejscu uzyskano informację, że w studni od kilku już godzin prawdopodobnie znajduje się  członek rodziny – młody mężczyzna.

Ciało mężczyzny w studni

Działania straży polegały na wypompowaniu wody ze studni przy pomocy pompy szlamowej, po wykonaniu tej czynności stwierdzono że na głębokości 4 m. na dnie studni znajduje się ciało mężczyzny. Na miejscu został złożony trójnóg ratowniczy oraz zestaw do ewakuacji osób. Strażak ubrany w uprząż ratowniczą zabezpieczony w SODO i miernik wielogazowy został opuszczony do studni w celu wyciągnięcia mężczyzny. Po zakończonych czynnościach przez zespół dochodzeniowy Policji i Prokuratora studnia została zabezpieczona.   

źródło: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zakopanem

 

os 24.05.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również