Kamery live
prognoza pogody

70-letni mężczyzna postrzelił się z broni palnej

22 lipca 2020 15:51

Wczoraj w Podszklu 70-latek postrzelił się w okolice twarzy z broni palnej. Ranny został przewieziony do szpitala. Mężczyzna posiadał broń i amunicję bez wymaganego zezwolenia.

70-letni mężczyzna postrzelił się z broni palnej

We wtorek  (21.07.br.) około godziny 9, policjanci otrzymali zgłoszenie o postrzeleniu mężczyzny w miejscowości Podszkle. Na miejscu policjanci zastali załogę karetki pogotowia, która w zabudowaniach gospodarczych udzielała pomocy rannemu 70-latkowi. Okazało się, że poszkodowany postrzelił się w okolice twarzy z broni palnej dwulufowej. Po udzieleniu pierwszej pomocy został przewieziony do szpitala. Mężczyzna nie posiadał pozwolenia na broń. Dodatkowo policjanci w trakcie przeszukania znaleźli jeszcze kilka sztuk amunicji. Broń i amunicja została zabezpieczona przez mundurowych. Na miejscu wykonano czynności procesowe.

Posiadanie broni palnej i amunicji bez wymaganego zezwolenia jest przestępstwem, za które grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy nawet do 8 lat. Śledczy będą wyjaśniać w jaki sposób mężczyzna wszedł w posiadanie broni i amunicji.

źródło: KPP Nowy Targ

 

os 22.07.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również