Kamery live
Kamery live
prognoza pogody
ntvk

50 uczniów odebrało nagrody burmistrza. Nowy Targ oficjalnie rozpoczął wakacje

26 czerwca 2026 12:04
Przed chwilą

Uczniowie nowotarskich szkół podstawowych zakończyli rok szkolny i rozpoczęli wakacje. Miejskie uroczystości odbyły się w Szkole Podstawowej nr 11, gdzie oprócz oficjalnych wystąpień nie zabrakło również wakacyjnego akcentu. O oprawę artystyczną zadbali uczniowie gospodarzy, przygotowując letni spektakl.

50 uczniów odebrało nagrody burmistrza. Nowy Targ oficjalnie rozpoczął wakacje

fot. Urząd Miasta Nowy Targ

Podczas uroczystości burmistrz Nowego Targu Grzegorz Watycha podziękował uczniom, nauczycielom, rodzicom i wszystkim pracownikom oświaty za całoroczną pracę. Życzył również bezpiecznych i udanych wakacji. W spotkaniu uczestniczyli także zastępcy burmistrza Waldemar Wojtaszek i Krzysztof Trochimiuk, przedstawiciele Rady Miasta, Kuratorium Oświaty oraz Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Jednym z najważniejszych punktów uroczystości było wręczenie Nagród Burmistrza Miasta Nowy Targ. W tym roku otrzymało je 50 uczennic i uczniów ze wszystkich miejskich szkół podstawowych za szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2025/2026.

Nagrodzeni reprezentowali Szkoły Podstawowe nr 1, 2, 3, 4, 5, 6 i 11. Najwięcej wyróżnień trafiło do uczniów Szkoły Podstawowej nr 11, która była gospodarzem tegorocznej uroczystości.

Na zakończenie wręczono również nagrody laureatom Miejskiego Konkursu Ortograficznego 2026, organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 3, oraz Międzyszkolnego Konkursu Graficzno-Językowego „Ortografia i interpunkcja mają znaczenie”, przygotowanego przez Szkołę Podstawową nr 2.

Miejskie Centrum Oświaty w Nowym Targu życzy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkół spokojnych, aktywnych i bezpiecznych wakacji.

pstarmach 26.06.2026
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również