Kamery live
prognoza pogody

40-latka posiadała nielegalną krajankę tytoniową i narkotyki

19 marca 2020 19:51

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju zatrzymali 40-letnią kobietę, która posiadała krajankę tytoniową i narkotyki. Grozi jej za to kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

40-latka posiadała nielegalną krajankę tytoniową i narkotyki

Nowotarscy policjanci  ustalili, że jedna z mieszkanek Rabki-Zdroju może posiadać krajankę tytoniową. Kilka dni temu doszło do realizacji, podczas której przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się. W domu kobiety policjanci znaleźli parciany worek, a w nim 10 kg krajanki tytoniowej zapakowanej w półkilogramowe woreczki.  Podczas przeszukania okazało się, że kobieta posiadała jeszcze  ponad 90 gramów narkotyków (marihuana i mefedron). Podczas dalszych czynności policjanci ustalili, że kobieta handlowała narkotykami.

40-latka została zatrzymana, przesłuchana i jeszcze tego samego dnia usłyszała zarzuty. Za posiadanie wyrobów akcyzowych bez polskich znaków akcyzy, posiadanie i handel narkotykami grozi jej teraz kara od  1 roku do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Nowy Targ

os 19.03.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również