Kamery live
prognoza pogody

4+ Liczna Rodzina – przyjmowanie wniosków

18 września 2016 11:51

Od 01.09.2016r. do 31.10.2016r. w Urzędzie Gminy Nowy Targ, ul. Bulwarowa 9 w pokoju nr 309 (Zespół Ekonomiczno- Administracyjny Szkół, III piętro w nowym budynku) przyjmowane będą wnioski o przyznanie świadczeń pieniężnych na rozpoczęcie roku szkolnego w ramach programu „4+ Liczna Rodzina”.

4+ Liczna Rodzina - przyjmowanie wniosków

   Kryterium udziału w programie jest liczba dzieci w rodzinie: 4 i więcej. Kryteria dochodowe nie będą brane pod uwagę. Świadczenie pieniężne na rozpoczęcie roku szkolnego wynosi jednorazowo 50 zł na każde dziecko, które podlega obowiązkowi szkolnemu lub jest w wieku 18-25 lat i kontynuuje naukę w szkole (szkole wyższej). Świadczenie jest wypłacane w trakcie trwania roku szkolnego.

   Formularz wniosku dostępny jest na stronie internetowej www.ugnowytarg.pl, w Urzędzie Gminy Nowy Targ w pokoju nr 309 (ZEAS, III piętro) lub u dyrektora szkoły.

 

Do wniosku należy dołączyć:

1. informację o sposobie wypłaty przyznanego świadczenia pieniężnego 

2. zaświadczenie o uczęszczaniu dziecka do szkoły- tylko w przypadku uczniów uczących się w szkole ponadgimnazjalnej lub w gimnazjum prowadzonym przez inną gminę,

3. zaświadczenie ze studiów w przypadku studentów.

oprac. MSX

fot.: ugnowytarg.pl

NT24TV 18.09.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również