Kamery live
prognoza pogody

34 – letni nowotarżanin zatrzymany za posiadanie narkotyków przez rowerowy patrol Policji

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu, oprócz patroli zmotoryzowanych w okresie letnim pełnią również służby w patrolach rowerowych.  Funkcjonariusze na rowerach działają nie tylko prewencyjnie, ale przede wszystkim mogą szybciej i sprawniej podjąć interwencję wobec sprawców przestępstw, czy wykroczeń. Ostatnio udało im się dzięki temu zatrzymać 34-latka, który spożywał w parku alkohol, próbował podpalić tam ogień, a w plecaku miał słoiki z marihuaną. 

34 - letni nowotarżanin zatrzymany za posiadanie narkotyków przez rowerowy patrol Policji

Tak właśnie było w dniu 20 czerwca br. po godzinie 16.00 w Nowym Targu w rejonie parku miejskiego. 34-letni nowotarżanin spożywał alkohol i próbował podpalić leżące drewno, ponadto w plecaku policjanci znaleźli dwa foliowe woreczki z marihuaną.

W trakcie przeszukania u 34-latka znaleziono jeszcze m.in. 2 słoiki i 2 worki foliowe z marihuaną o łącznej wadze 106,4 grama oraz 2,1 grama grzybków halucynogennych. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do nowotarskiej komendy. Następnego dnia po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut posiadania środków odurzających wbrew przepisom Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

/os

os 25.06.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

2 komentarze
czestmir 12:53 25.06.2018

To po alko bydło robił a nie po tym co w słoiczkach:-)

*ANONIM* 07:13 26.06.2018

Bo po alkocholu robi się bydło a nie po tym co miał w słoiczkach.Ludzie zrozumcie ze alkochol to samo zło.

Zobacz również