PILNE
Kamery live
prognoza pogody

33-latka z Rabki-Zdroju kradła w galeriach na terenie Nowego Targu

20 marca 2023 15:19

33-latka z Rabki-Zdroju kradła w sklepach na terenie Nowego Targu. Została ujęta przez pracowników i przekazana nowotarskim policjantom. Kobieta usłyszała zarzut kradzieży na blisko 1,5 tysiąca złotych i grozi jej kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy nawet do 5 lat.

33-latka z Rabki-Zdroju kradła w galeriach na terenie Nowego Targu

W piątek przed południem dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu otrzymał zgłoszenie o ujęciu sprawczyni kradzieży w jednej z nowotarskich galerii handlowych. Na miejsce interwencji zostali skierowani policjanci prewencji, którzy w jednym ze sklepów odzieżowych zastali pracowników oraz 33-letnią mieszkankę Rabki-Zdroju. W rozmowie z ekspedientkami policjanci ustalili, że złodziejka oderwała klipsy zabezpieczające z upatrzonych kurtek i sukienek, po czym wyszła z butiku nie płacąc za towar. Ponadto, 33-latka miała przy sobie jeszcze buty, bluzkę i alkohol, które jak się okazało ukradła wcześniej w sklepikach obok. W skrytce w holu galerii schowała m.in. artykuły przemysłowe, kosmetyki i alkohol, które także ukradła, ale w sąsiedniej galerii handlowej. Wartość skradzionego towaru wyniosła blisko 1,5 tysiąca złotych. Złodziejka została zatrzymana i przewieziona do nowotarskiej komendy. Następnego dnia, na podstawie zebranego materiału dowodowego usłyszała zarzut kradzieży z art. 278 §1 kk, za co grozi jej kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy nawet do 5 lat.

os 20.03.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również