Kamery live
prognoza pogody

29-latek zatrzymany za paserstwo, posiadanie narkotyków oraz uprawę konopi

23 czerwca 2020 16:56

Policjanci z Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju odzyskali przedmioty pochodzące z kradzieży  z włamaniem w miejscowości Skawa. Podczas przeszukania ujawnili sadzonki konopi indyjskich i znaczne ilości środków odurzających. Zatrzymanemu 29-latkowi za popełnione przestępstwa,  grozi teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 

29-latek zatrzymany za paserstwo, posiadanie narkotyków oraz uprawę konopi

Policjanci z Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju prowadzili czynności w sprawie włamania i kradzieży elektronarzędzi, do którego doszło w  Skawie na początku kwietnia. Podczas podjętych działań funkcjonariusze ustalili, że skradzione łupy znajdują się na jednej z posesji  powiatu nowotarskiego. Kilka dni temu podczas przeszukania posesji i zabudowań, policjanci znaleźli i  odzyskali skradzione przedmioty. Ponadto natrafili na 41 sadzonek konopi indyjskich rosnących w doniczkach i w gruncie, w różnej fazie wzrostu,  ponad 700 gramów substancji psychoaktywnych oraz 47 gramów marihuany.  W związku z posiadaniem narkotyków policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę. Okazało się, że odnalezione przedmioty pochodzące z włamania mężczyzna kupił po okazyjnej cenie.

29-latek tego samego dnia usłyszał zarzuty uprawy konopi indyjskich, posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz paserstwa. Za popełnione przestępstwa, zatrzymanemu grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

os 23.06.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również