Kamery live
prognoza pogody

29 750 zł dla Jana Klaga

Aż 29 tys. 750 zł udało się zebrać podczas wczorajszego koncertu charytatywnego, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Zbóje z Gór w restauracji Czarna Owca. Celem organizacji wydarzenia była zbiórka pieniędzy na rehabilitację poszkodowanego w wypadku samochodowym Jana Klaga, wieloletniego pracownika Wydziału Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Nowy Targ. Koncert odbył się pod hasłem “Przyjaciele  Jankowi”.

29 750 zł dla Jana Klaga

Na zorganizowany w “Czarnej Owcy” koncert przybyły tłumy, w tym wielu kolegów – pracowników Urzędu Miasta. Na scenie wystąpili: Beata “Beti” Bełtowska i Bobass, Magdalena i Bogusław Ćwiernia, zespół zaprzyjaźnionych Boliwijczyków Ahaju Fusion, Kumple Janosika, C.D.N… i DJ Łysy. Duży entuzjazm wzbudził wokalny duet pięknych nowotarżanek – Beti z Magdaleną (zapisy live z wydarzenia – na naszym Facebooku).

“Czarna owca” ufundowała bogaty bufet, z którego dochód w całości zasilił charytatywny cel. 

Jan Klag uległ wypadkowi samochodowemu około pół roku temu. Teraz pilnie potrzebuje wsparcia i kosztownej rehabilitacji – miesięczny koszt specjalistycznej opieki pomagającej powrócić do zdrowia to 21 tys. zł miesięcznie. 

Stowarzyszenie Zbóje z gór już wkrótce planuje uruchomić specjalną akcję – wirtualną skarbonkę – gdzie będzie można za pomocą przelewu wspomóc pana Jana Klaga. 

/os

fot. rm

os 21.06.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Aaaaa 21:36 21.06.2018

Super....więcej takich imprez charetatywnych!!!!

Zobacz również