Kamery live
prognoza pogody

26. Podhalańskie Targi Budownictwa – dla kogo Złota Ciupaga?

15 maja 2023 23:01

Znane są wyniki konkursów dla wystawców, jakie przeprowadzono podczas 26. edycji Podhalańskich Targów Budownictwa & Odnawialnych Źródeł Energii w Nowym Targu. Złotą Ciupagę za Najlepszy Produkt prezentowany na targach otrzymały trzy firmy: Kołton z Jabłonki – za prezentację pompy ciepła Airkompakt w góralskiej obudowie, PCC Prodex z Brzegu Dolnego za prezentację piany poliuretanowej oraz Crossin Attic Soft Stal-Bud z Nawojowej za prezentację ręcznie wykonanego stojaka na wino.

26. Podhalańskie Targi Budownictwa - dla kogo Złota Ciupaga?

Wyróżnienie w powyższej kategorii otrzymała firma: Wobet – Hydret z Aleksandrowa Łódzkiego za prezentację przydomowej oczyszczalni ZB5- 60-KP.

Nagrodę w kategorii “Kreatywna Prezentacja Produktów na stoisku” otrzymały firmy: Stal-Bud z Nawojowej Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu i Kryształowy Świat z Libiąża. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymała firma: Pro-Wellness z Wojkowic Kościelnych.

Nagrodę Burmistrza Miasta Nowy Targ – “produkt regionalny nr 1 na Podhalu” otrzymała firma Kołton z Jabłonki za prezentację pompy ciepła Airkompakt w góralskiej obudowie. Nagrodę Rektora PPUZ w Nowym Targu otrzymała firma Modom Podhale. Nagrodę Nowotarskiej Izby Gospodarczej “Złote Pióra od góralskiego kapelusza” otrzymały firmy: Innowacyjny Dom z Trzebini za prezentację pompy ciepła Thermatec S-Line, Emar-ness z Sosnowca za prezentację pompy ciepła Max Therm BA30 i Hegam z Kamienicy za prezentację pompy ciepła HPC R290 z zestawem termicznym Hegam.

Nagrody “jakość i innowacyjność” w kategorii “produkt” otrzymały firmy: Innowacyjny Dom z Trzebini za prezentację pompy ciepła Thermatec plus Skine – TH – R290 – S10 – 3P oraz Hegam z Kamienicy za prezentację Pompy ciepła Hegam HPC R 290.

os 15.05.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również