Kamery live
prognoza pogody

22-latka wracała z imprezy. Zniszczyła co najmniej sześć samochodów

9 sierpnia 2022 17:43

W sobotnią noc, nietrzeźwa nowotarżanka, wracając do domu z imprezy uszkodziła kilka samochodów. następnie zaparkowała przed blokiem i poszła do mieszkania. Po chwili ,do jej drzwi zapukali policjanci. Badanie 22-latki wykazało 1,75 promila.

22-latka wracała z imprezy. Zniszczyła co najmniej sześć samochodów

W sobotę po północy policjanci z nowotarskiej komendy otrzymali zgłoszenie o kobiecie, która jadąc audi uszkodziła kilka zaparkowanych samochodów.  Następnie zaparkowała auto przed blokiem i weszła do klatki schodowej. Jej samochód miał uszkodzony przód, a na prawym przednim kole nie było opony.

Policjanci ustalili miejsce zamieszkania kierującej i po chwili zapukali do jej drzwi. Badanie stanu trzeźwości wykazało u nowotarżanki 1,75 promila. 22-latka straciła prawo jazdy. Policjanci tej nocy ujawnili co najmniej sześć uszkodzonych pojazdów.

Kobieta odpowie za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi jej wysoka grzywna, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów i kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Odpowie także za uszkodzenie zaparkowanych pojazdów. 

/źródło: KPP Nowy Targ/

redakcja 09.08.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również