Kamery live
prognoza pogody

20. Jarmark Podhalański – dopiero za rok

3 czerwca 2020 21:58

Nie odbędzie się w tym roku największa plenerowe impreza w mieście. Jako organizator chcemy, aby 20 Jarmark Podhalański był rzeczywiście imprezą niepowtarzalną, wyjątkową na jaką zasługują mieszkańcy oraz turyści. By było to kilkudniowe świętowanie na najwyższym poziomie artystycznym i kulturalnym – argumentują pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury. Jubileuszowy, 20. Jarmark Podhalański odbędzie się zatem dopiero za rok. 

20. Jarmark Podhalański - dopiero za rok

Oświadczenie w sprawie 20. Jarmarku Podhalańskiego:

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu uprzejmie informuje, iż Jubileuszowy 20. Jarmark Podhalański zostaje przeniesiony na kolejny rok tj. 2021, w związku  z  pandemią korona wirusa – COVID 19 oraz z zaistniałą sytuacją w Polsce i na świecie. Nasze wyjątkowe wydarzenie w mieście w tym roku niestety nie przyciągnie tysięcy widzów, artystów i publiczności.
Jako organizator chcemy, aby 20 Jarmark Podhalański był rzeczywiście imprezą niepowtarzalną, wyjątkową na jaką zasługują mieszkańcy oraz turyści. By było to kilkudniowe świętowanie na najwyższym poziomie artystycznym i kulturalnym.
Z pozdrowieniami życząc dużo zdrówka,

Dyrekcja oraz  pracownicy MOK

os 03.06.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również