Kamery live
prognoza pogody

17-letni nowotarżanin potrzebuje naszej pomocy!

11 kwietnia 2017 21:28

Oto prośba Kamila: Mam na imię Kamil. Od początku 2015 roku walczę z nowotworem złośliwym skóry, czerniakiem. Jestem dzielnym, silnym facetem i dam radę, ale potrzebuję Państwa wsparcia. Nowoczesne leczenie, któremu mam zostać poddany jest dostępne i finansowane tylko dla dorosłych. Nie przewidziano, że ktoś taki jak ja też może zachorować na tą paskudną chorobę. Do pełnoletności brakuje mi tylko 14 miesięcy. Tylko i aż... Moje leczenie muszą sfinansować moi rodzice i bliscy. Na ten czas koszty leczenia wyniosą około 400 tys. zł. Proszę, wspomóż moich rodziców jak tylko możesz, bym ja mógł odnieść zwycięstwo.

17-letni nowotarżanin potrzebuje naszej pomocy!

Udostępniajcie, przekazujcie dalej – rodzinie, znajomym, mieszkańcom Nowego Targu i okolic. Liczy się każda pomoc, każde wsparcie i pomysł! Nie możemy być obojętni! 

Kamil Pater aktualnie jest uczniem I klasy II LO w Nowym Targu. 

Dane do wpłaty darowizny/przekazania 1% podatku znajdują się tutaj:

http://miejserce.pl/podopieczny/10437402/?output=pdf

 

Trochę więcej o Kamilu jego słowami:

“Jestem żywiołowy, lubię sport, wędrówki po górach. Razem z tatą postanowiliśmy zdobyć Koronę Gór Polski czyli najwyższe szczyty wszystkich pasm górskich w Polsce. Mamy już zaliczone 8 szczytów. W wolnym czasie bardzo lubię czytać książki. Mam wiele planów i marzeń do spełnienia. Chcę skończyć szkołę, a w przyszłości programować gry komputerowe. Muszę być zdrowy! Dlatego proszę Cię o pomoc w zebraniu potrzebnej kwoty. W imieniu swoim i rodziców – dziękuję, Kamil.”

NT24TV 11.04.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również