Sukcesy zawodników Uczniowskiego Klubu Delfin!

26 kwietnia 2021 14:06

W Małopolskiej Lidze Dzieci, która została rozegrana w Bochni, 10 i 11-latkowie z Uczniowskiego Klubu Sportowego Delfin aż 16 razy stawali na podium! Po raz pierwszy nowotarscy zawodnicy wywalczyli też miejsce na podium w klasyfikacji drużynowej – wszystkie wyniki 11-latków dały im 2. miejsce, a 10-latkowie uplasowali się na 4. pozycji.

Franciszek Leśnicki 🥉
Sztafeta 4 x 50 m st. zmiennym 10 lat 🥇 (A. Wida, L. Tolala, A. Warzecha, R. Magiera)
Sztafeta 4 x 50 m st. zmiennym 11 lat 🥈 (J. Leśniakiewicz, A. Węgrzyn, Sz. Tokarski, F. Leśnicki)
Sztafeta 4 x 50 m st. dowolnym 11 lat 🥉 (O. Świerczek, I. Gąsior, W. Ruchała, M. Puźniak)