Kamery live
prognoza pogody

13-latek z Podhala potrzebuje pomocy!

4 marca 2021 15:56

Wojtek pochodzi z Raby Wyżnej. Ma 12 lat i urodził się z wrodzoną wadą prawej nogi, przez co mógł poruszać się jedynie przy pomocy kul. Niedawno przeszedł również operację drugiej, zdrowej kończyny. Po zabiegu Wojtek uczy się chodzić na nowo i marzy o tym, aby w przyszłości móc jeździć na nartach, desce i rowerze. Najbardziej potrzebuje stałych rehabilitacji, które pozwolą mu wzmocnić mięśnie i poprawią symetrię ciała. 

13-latek z Podhala potrzebuje pomocy!

link do zbiórki: www.siepomaga.pl/wojtek-bialon

“Wojtek to skryty, nieśmiały chłopak, gdy jednak ktoś wzbudzi w nim zaufanie, daje się poznać jako niezwykle inteligentny i wrażliwy 13-latek. Niestety od samego początku miał pod górkę…

Wojtek urodził się z wrodzoną wadą prawej nogi, przez co mógł poruszać się jedynie przy pomocy kul. Niedawno syn przeszedł również operację drugiej, zdrowej kończyny. Po zabiegu Wojtek uczy się chodzić na nowo. Syn marzy o tym, aby w przyszłości móc jeździć na nartach, desce i rowerze. 

Codziennie staram się jak mogę, aby Wojtek miał szansę zawalczyć o swoją sprawność. Domowe masaże ekostymulatorem przynoszą jedynie nieznaczną poprawę. Wojtek potrzebuje stałych rehabilitacji, które pozwolą mu wzmocnić mięśnie i poprawią symetrię ciała. Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie w zebraniu środków na 2-miesięczny turnus rehabilitacyjny dla mojego syna, aby mógł podjąć walkę o swoje marzenia.

Mama Wojtka”

os 04.03.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również