Reklama
TatrySki Podhale - SMS PZHL Katowice  (LIVE)

TatrySki Podhale - SMS PZHL Katowice (LIVE)

Dzisiaj w Nowym Targi kolejne hokejowe emocje. Hokeiści TatrySki Podhala w trzeciej kolejce spotkań powalczą o trzecie zwycięstwo. Tym razem na swoim lodowisku "Szarotki" zmierzą się z drużyną Szkoły Mistrzostwa Sportowego PZHL.

Łyżwiarstwo figurowe - czy zawita na stałe na nowotarskie lodowisko?

Łyżwiarstwo figurowe - czy zawita na stałe na nowotarskie lodowisko?

Gośćmi specjalnymi dzisiejszego posiedzenia Komisji Sportu, Turystyki i Promocji byli: łyżwiarka Dorota Pieńkoś oraz przedstawiciele MMKS Podhale Nowy Targ - prezes Zdzisław Zaręba i członek zarządu Sławomir Furca. Dyskutowano wspólnie na temat potencjalnego powrotu łyżwiarstwa figurowego na nowotarskie lodowisko. 

Siatkarskie emocje w Nowym Targu

Siatkarskie emocje w Nowym Targu

Już w najbliższy weekend odbędzie się VII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn o Puchar Burmistrza Miasta Nowy Targ przy wsparciu Powiatu Nowotarskiego. 

Ograny beniaminek

Ograny beniaminek

Hokeiści TatrySki Podhala w drugiej kolejce rozgrywek PLH, donieśli drugie zwycięstwo. „Szarotki” mocno musiały się jednak namęczyć by zainkasować komplet punktów na lodowisku beniaminka z Janowa.

Świetny występ nowotarżanina w prestiżowych zawodach!

Świetny występ nowotarżanina w prestiżowych zawodach!

Blisko 1000 zawodników, a wśród nich światowa elita w składzie Graham Jarvis, Jonny Walker, Mario Roman, Alfredo Gomez i Billy Bolt zameldowało się w miniony weekend w Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów, by stawić czoła wyzwaniom rzuconym przez czwartą edycję zawodów Red Bull 111 Megawatt! Polski przystanek światowej serii Hard Enduro po raz trzeci z rzędu padł łupem Brytyjczyka – Jonny’ego Walkera i okazał się ponadto niezwykle pomyślny dla polskiego zawodnika – Oskara Kaczmarczyka!

Skrót Video meczu 3 ligi Podhale - Soła Oświęcim

Skrót Video meczu 3 ligi Podhale - Soła Oświęcim

Zapraszamy do obejrzenia skrótu wraz z komentarzem trenerów,  z ostatniego meczu ligowego piłkarzy NKP Podhala Nowy Targ z Sołą Oświęcim, który zakończył się przegraną naszego zespołu 0:3. 

Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń

Reklama

Reklama

News portal

Informacje z Podhala

  • Dołącz do nas:

Kontakt

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 18 266 99 00
  • tel. +48 500 044 960

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ