Reklama
Miejskie Igrzyska Szkół Podstawowych w Unihokeju

Miejskie Igrzyska Szkół Podstawowych w Unihokeju

W dniach 7-8 listopada 2017 r. na sali sportowej przy SP 4 w Nowym Targu odbyły się Miejskie Igrzyska Szkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt oraz Chłopców. W turnieju wzięły udział reprezentacje dziewcząt z czterech oraz chłopców z sześciu szkół podstawowych.

Młode

Młode "Szarotki" zagrają na Stadionie Narodowym!

Młodzi hokeiści z grupy naborowej MMKS Podhala Nowy Targ zajęli drugie, premiowane awansem, miejsce w turnieju eliminacyjnym ogólnopolskiego turnieju Czerkawski Cup. Tym samym młodzi nowotarżanie początkiem przyszłego roku wystąpią w finale, który tradycyjnie odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Kolejny sukces Cyrwus

Kolejny sukces Cyrwus

Kolejny duży sukces w swojej dopiero rozpoczynającej się karierze zapisała na swoim koncie Anna Cyrwus. Reprezentanta Gorców Nowy Targ zajęła trzecie miejsce w rozegranym w miejscowości Bilcza pod Kielcami II turnieju Grand Prix w kategorii młodzików i młodziczek.

Medale

Medale "Zasłużony dla sportu" dla dwójki nowotarżan

10 listopada o godzinie 15.00 podczas uroczystości z okazji Święta Niepodległości w MOK nastąpi uroczyste wręczenie Medali "Zasłużony dla Sportu" dla snowboardzistki Aleksandry Król oraz skoczka narciarskiego Dawida Kubackiego.

Oficjalnie! Reprezentant Polski za Łotysza!

Oficjalnie! Reprezentant Polski za Łotysza!

Potwierdziły się informacje sprzed kilku dni kiedy jako pierwsi informowaliśmy o tym, że nowym bramkarzem Podhala zostanie Przemysław Odrobny. Dziś klub oficjalnie podał to do wiadomości. 32-letni zawodnik podpisał z „Szarotkami” dwuletni kontrakt.

Nowotarżanin odkryciem turnieju

Nowotarżanin odkryciem turnieju

Świetny występ zaliczyli tenisiści stołowi Gorców Nowy Targ podczas I Grand Prix Polski w Lidzbarku Warmińskim w kategorii żaków.  Dwóch naszych zawodników znalazło się w pierwszej piątce turnieju. 

Bolesna porażka

Bolesna porażka "Szarotek" (VIDEO)

Przykrą niespodziankę sprawili swoim kibicom hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ. W  meczu 17 kolejki spotkań PHL, „Szarotki” we własnej hali uległy 4:6 niżej notowanej Polonii Bytom. Ta strata punktów, mocno oddaliła Podhalan od gry w turnieju finałowym Pucharu Polski, do którego awansują najlepsze cztery zespoły po dwóch rundach sezonu zasadniczego. 

Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń

Reklama

Reklama

News portal

Informacje z Podhala

  • Dołącz do nas:

Kontakt

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 18 266 99 00
  • tel. +48 500 044 960

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ