Reklama

Program lokalny NTvK

"Przegląd Tygodniowy" 21.06.2017

W programie: 1. W procesji Bożego Ciała – tłumy wiernych 2. 76. Międzynarodowy Spływ – z nadzieją na renesans kajakarstwa 3. Miejskie Zakończenie Roku Szkolnego – z filmową produkcją Nowotarskiej Telewizji Kablowej 4. Dla miejsc targowych - porządkowanie systemu opłat 5. Strażacy w roli ratowników wodnych – wojewódzkie ćwiczenia 6. Szkolno-parafialny festyn na Niwie – przy wsparciu z Budżetu Obywatelskiego 7. Czytanie to lepsze życie – 9 lat akcji w Specjalnym Ośrodku 8. Przywitanie lata – już w ten weekend!

"Przegląd Tygodniowy" 14.06.2017

W programie: 1. Uniwersytet Trzeciego Wieku w swoje 10-lecie – zaraża radością życia 2. Konsekracja kościoła pod wezwaniem św. Jadwigi Królowej 3. Z Budżetu Obywatelskiego – Grizzly dla goprowców 4. Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej "Tanecznym krokiem ku integracji" 5. Amazonki na V Pielgrzymce – modlitwa, wspólnota i serdeczny apel do samorządów 6. Mistrzostwa Polski modeli szybowców zdalnie sterowanych kat. F3B – tym razem w Nowym Targu 7. Nowotarski Rekreacyjny Rajd Rowerowy – Szlakiem wokół Tatr 8. Niedziela - pod znakiem festynów rodzinnych

"Przegląd Tygodniowy" 07.06.2017

Zapraszamy na specjalne wydanie "Przeglądu Tygodniowego"! W programie: 1. Obchody Dnia Dziecka w Nowym Targu – aż czterodniowe! 2. Bajkowy pochód z "piątką" – już po raz 14-ty 3. Czym jest recykling – uczą nas gimnazjaliści z "jedynki" 4. "Czas na zdrowie" w nowotarskiej "dwójce" 5. Ekologiczne warsztaty dla lekarzy i nauczycieli 6. 15-ta edycja koncertu "Dzieci dzieciom" 7. Joel Schneider – wzruszające spotkanie ze świadkiem historii.

"Przegląd Tygodniowy" 31.05.2017

W programie: 1. II Etap Szlaku wokół Tatr – przechodzi w fazę realizacji 2. Nowa Targowica świętuje 1. urodziny! 3. Rozstrzygnięcie konkursu na projekt graficzny witaczy 4. Pielęgniarki i położne – docenione choć symbolicznie 5. Finał akcji "Pola nadziei" – tłumny, mimo niepogody 6. Projekt rewitalizacji MOK-u – wersja ostateczna już w Urzędzie Marszałkowskim 7. Wolontariusze z Gimnazjum nr 2 – najlepsi w Małopolsce 8. Dojazd do przyszłej galerii Color Parku – usankcjonowany decyzjami 9. Ruch orkiestr dętych – potężnieje z roku na rok 10. Lato w Nowym Targu – bogate w muzyczne wydarzenia.

"Przegląd Tygodniowy" 24.05.2017

1. W batalii o ścieżkę regionalną – dobre praktyki na dole 2. Noc Muzeów – jak wehikuł czasu 3. PPWSZ ma swoją kaplicę 4. Mieć wyobraźnię miłosierdzia, czyli… wolontariat jest trendy 5. Nowy Targ Road Challenge. 6. Szkolni wolontariusze z Podhala – w IV Żonkilowym Rajdzie 7. Śmieci – powracający problem sezonu letniego 8. Plenerowe szachy – ożyły dzięki seniorom 9. Sezon na plenerowe imprezy – czas start.

"Przegląd Tygodniowy" 17.05.2017

W programie: 1. Podhalańska Kolej Regionalna – o krok bliżej 2. Bractwo św. Floriana – w gotowości 365 dni w roku 3. 22. Targi Budownictwa – z ekologią w roli głównej 4. Dla V Biegu o Puchar Rektora – słońce było łaskawe 5. O stan ścieżki po wałach – upominają się seniorzy 6. Remonty nowotarskich dróg, czyli taniec po dziurach 7. Mi-gi nad Podhalem – ćwiczyły w terenie górzystym 8. Siódma Noc Muzeów – już w najbliższy weekend!

"Przegląd Tygodniowy" 10.05.2017

W programie: 1. Matura Anno Domini 2017 – prawie bez stresu 2. Łapsowa Polana – ważnym punktem w turystycznej ofercie miasta 3. Hotel za stadionem Piłsudskiego – miasto daje działkę i czeka na oferty 4. Za spalanie odpadów – kara pieniężna i sprawa w sądzie 5. Po kadencji Wojciecha Gronia – „miastowym” góralom przewodzi Józef Knap 6. W Punkcie Informacji Turystycznej – zmiany kadrowe i strukturalne 7. Na wystawie w ratuszu - dzieje Armii Andersa 8. "Drzewo życia" – edukacyjno-artystyczny happening w Parku Miejskim 9. Na Kowańcu – dzikie wysypisko śmieci.

"Przegląd Tygodniowy" 03.05.2017

W programie: 1. Majowe obchody – z Mszą św., koncertem i wystawą 2. Na kwietniowej Sesji Rady Powiatu – dwie okazje do wystąpień dyrektor nowotarskiego Sanepidu 3. Miejski Program Rewitalizacji – ponad 60 zadań za przeszło 180 milionów 4. Po serii polemik i oskarżeń – koniec sesyjnych wystąpień nie w sprawach miasta 5. Dla Centrum Sportów Lodowych – szukanie nowych, alternatywnych lokalizacji 6. Ślubowanie kadetów. Ojczyzna potrzebuje wspaniałych, honorowych ludzi 7. VI rowerowa pielgrzymka śladami św. Jana Pawła II 8. XVII Tatrzański Zlot Pojazdów Zabytkowych – nawet z Francuzami 9. Autorskie spotkanie ze Sławomirem Koprem – w widokowej sali Hotelu Campanile

Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń

Reklama

Reklama

News portal

Informacje z Podhala

  • Dołącz do nas:

Kontakt

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 18 266 99 00
  • tel. +48 500 044 960

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ