Reklama

"Ludzkie drogi" oczami artystów-amatorów. 41. Konkurs ATP

101 prac 30 autorów zakwalifikowało w tym roku jury 41. Konkursu Amatorskiej Twórczości Plastycznej do wystawy pokonkursowej, która wypełniła hol Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu. Nagrody trafiły do dziewięciorga spośród 32 uczestników tegorocznej edycji konkursu. W sobotnie popołudnie odbyło się uroczyste wręczenie nagród oraz wernisaż wystawy twórczości artystów - amatorów, którą w tym roku połączyło hasło "Ludzkie drogi". 

12-letnia Julia Milaniak w Małych Gigantach w TVN

12-letnia Julia Milaniak w Małych Gigantach w TVN

Julia Milaniak, 12 - letnia solistka Studia Piosenki „Septyma” działającego przy MOK w Nowym Targu miała okazję wystąpić w ostatnim odcinku programu telewizyjnego „Mali giganci”. Julka otrzymała zaproszenie po przesłuchaniach w Katowicach, w których brały udział setki uzdolnionych dzieci z południowej części Polski. 

Konkurs Głosuj na wielbłąda! I wygraj korony!

Konkurs Głosuj na wielbłąda! I wygraj korony!

Urząd Miasta Nowy Targ wspólnie z Parafią Najświętszego Serca Pana Jezusa w ramach V Orszaku Trzech Króli, zapraszają do głosowania na naszą miejscowość! Nagrodą główną będzie egzotyczny "aktor" - WIELBŁĄD który weźmie udział w orszaku!

Listopadowe nagrody Septymy

Listopadowe nagrody Septymy

W bieżącym miesiącu, solistki Studia Piosenki „Septyma” MOK Nowy Targ uczestniczyły w wielu imprezach muzycznych zdobywając najwyższe miejsca.

Nowa galeria w mieście - tylko na 2 miesiące

Nowa galeria w mieście - tylko na 2 miesiące

Przy kieliszku szampana otwarto w czwartek nową galerię w Nowym Targu. Podhale Animale Pop -up Gallery będzie czynna tylko przez dwa miesiące, prezentując prace rzeźbiarskie powstałe w ramach wspólnego projektu Katarzyny Pawluśkiewicz i Gabriela Szyrszenia. 

Najnowsze wideo

Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń

Reklama

Reklama

News portal

Informacje z Podhala

  • Dołącz do nas:

Kontakt

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 18 266 99 00
  • tel. +48 500 044 960

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ