Reklama
Muzyczne czwartki w patio - październik 2017

Muzyczne czwartki w patio - październik 2017

Kolejna edycja Muzycznych Czwartków już od października. Będziemy spotykać się w każdy czwartek o godz.20.00, a zapowiada się wyjątkowo „międzynarodowo”. Koncerty odbędą się w kolejne czwartki: 5, 12, 19 i 26 października. Zagrają kolejno: Už jsme doma /progressive rock, post punk, Teplice, Czechy/; Jarząbek-Jurkiewcz /piosenki Jaromira Nohavicy, Lublin, Polska/; Zośka C-dur/szanty, Kraków, Polska/; Gogodzy Ganski /hucul folk, klezmer, reagge, ska, Iwanofrankowsk, Ukraina/. Bilety tylko 10zł.

"Na skrzyżowaniu sztuk" 20.09.2017

W programie: Europejskie Dni Dziedzictwa w Nowym Targu, Bajkowe Melodie na morza dnie oraz Cheap Tobacco koncertowo w Altanie.

Nad

Nad "Plamą" - nowa galeria sztuki

W piątkowy wieczór miało miejsce otwarcie w mieście nowej galerii sztuki, która mieści się nad Pubem "Plama" i jest jej integralną częścią. Nowe piętro "Plamy" powstało z inicjatywy Gabriela Szyrszenia z przeznaczeniem na wystawy i wydarzenia kulturalne. 

"Na skrzyżowaniu sztuk" 13.09.2017

W programie: W Galerii "Jatki" - Kuskowscy i kosmos ich sztuki oraz koncert Main Station w ramach muzycznych czwartków w patio.

Konkurs fotograficzny i plastyczny „Nieznane i zapomniane miejsca pamięci narodowej

Konkurs fotograficzny i plastyczny „Nieznane i zapomniane miejsca pamięci narodowej"

Do końca września br. uczniowie szkół podstawowych, gimnazjum oraz ponadpodstawowych mogą wziąć udział w konkursie fotograficznym i plastycznym pt. „Nieznane i zapomniane miejsca pamięci narodowej w Małopolsce i na Podkarpaciu”, który organizuje Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego w Nowym Targu pod patronatem Starosty Nowotarskiego i Burmistrza Miasta Nowy Targ.

W Galerii „Jatki” – Kuskowscy i kosmos ich sztuki

W Galerii „Jatki” – Kuskowscy i kosmos ich sztuki

Nigdy dotąd urodziny Galerii BWA „Jatki” nie przybrały charakteru wystawy prawie monograficznej. Po ubiegłorocznym srebrnym jubileuszu nowotarskiego przybytku sztuki 26. Święto środowiska miejscowych plastyków upamiętni się formą szczególną, bo retrospektywną wystawą dzieł i wspomnieniem dwojga bodaj najwybitniejszych współczesnych, związanych z miastem artystów, czyli Marianny Beleć-Kuskowskiej i Stanisława Kuskowskiego.

Nastrojowy Main Station w MOK

Nastrojowy Main Station w MOK

Choć we wrześniu MOK kontynuuje jeszcze muzyczne niedziele w altanie w Parku Miejskim, już powoli zaczyna też przenosić się z koncertami do wnętrza swojego głównego budynku. Za inaugurację kolejnego sezonu muzycznych czwartków w patio uznać można dzisiejszy koncert zespołu Main Station. 

Najnowsze wideo

Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń

Reklama

Reklama

News portal

Informacje z Podhala

  • Dołącz do nas:

Kontakt

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 18 266 99 00
  • tel. +48 500 044 960

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ