Reklama
Pożegnanie Lata

Pożegnanie Lata

Już w najbliższą niedzielę 3 września zapraszamy na nowotarski Rynek na Pożegnanie Lata w godz. 10.00-19.00. W programie Pierwszy Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Nowy Targ, Narodowe Czytanie, pokazy deskorolkowe oraz Festyn na rzecz Fundacji "Szczęśliwe Jutro".

13. edycja Maratonu Gorce

13. edycja Maratonu Gorce

13. edycja zawodów dla wszystkich kochających góry, którym nieobcy trucht, trekking czy bieg, odbędzie się w sobotę 2 września. Jak co roku trasa rozpoczyna się w Krościenku nad Dunajcem (zawodnicy są zawożeni) i przebiega przez cały masyw Gorców. Czerwonym szlakiem przez Lubań, Przełęcz Knurowską na Turbacz i zielonym szlakiem do Nowego Targu. Ci, którzy chcą dopiero rozpocząć swą przygodę w biegach górskich mogą wystartować w Półmaratonie Gorce.

DŻEM symfonicznie na 17. Jarmarku Podhalańskim !

DŻEM symfonicznie na 17. Jarmarku Podhalańskim !

Taka okazja zdarza się bardzo rzadko – legenda polskiego rocka i bluesa, Zespół DŻEM zagra na 17. Jarmarku Podhalańskim koncert z towarzyszeniem ponad 40 - osobowej orkiestry symfonicznej Obligato. A wszystko w drugi dzień Jarmarku 19 sierpnia (sobota) o godz.21.00 na nowotarskim Rynku. Wstęp wolny.

Rowerowe atrakcje w Łopusznej - już w ten weekend!

Rowerowe atrakcje w Łopusznej - już w ten weekend!

Już w najbliższy weekend (1-2 lipca) pod Turbaczem prawdziwe rowerowe święto dla dużych i małych. Wszystko za sprawą Gorce Champion MTB. To sportowa impreza, w której może wziąć udział cała rodzina.

Gorce Championship MTB - otwarte mistrzostwa Małopolski (video)

Gorce Championship MTB - otwarte mistrzostwa Małopolski (video)

Mocne uderzenie na początek lata: 1 i 2 lipca miłośnicy MTB z całej Polski zmierzą się z Turbaczem (1310 m n.p.m.), szczytem zaliczanym do Korony Gór Polski. Zróżnicowane trasy, przygotowane przez Cezarego Zamanę oraz górali z gminy Nowy Targ, gwarantują dwa dni pełne wrażeń.

MOK rozdaje promesy dla młodzieży

MOK rozdaje promesy dla młodzieży

Powraca inicjatywa "Promesa MOK”, czyli szansa dla nieformalnych grup młodzieżowych na przeprowadzenie własnej inicjatywy w Nowym Targu (jak choćby koncert, wydarzenie, warsztaty i in.). Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu sfinansuje bądź współfinansuje kilka takich inicjatyw.

Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń

Reklama

Reklama

News portal

Informacje z Podhala

  • Dołącz do nas:

Kontakt

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 18 266 99 00
  • tel. +48 500 044 960

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ