


Wystawa plakatów i fotografii autorstwa Julii Basiagi pt. "Plakatografia". Prace młodej artystki można podziwiać w holu Spółdzielczego Domu Kultury do końca października 2024.

Przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Targu odbędą się Warsztaty Pisania Ikon, które przeprowadzi Szkoła Ikon im. św. Józefa z Wadowic.

Zawody w powożeniu sportowym odbędą się w sobotę, konkurs zrywki drewna w niedzielę w Ludźmierzu przy ul. Podhalańskiej nieopodal jezior.

Halowy Festiwal Dmuchańców. Impreza odbędzie się już 21-22 września 2024 w Hali Arena w Nowym Targu.

22 września 2024 wszyscy miłośnicy wycieczek rowerowych będą mogli wziąć udział w Nowotarskim Rajdzie.

22 września o godzinie 14:30 na zakopiańskim dworcu PKP wystartuje "Rajza z Korfantym".

22 września zapraszamy do pubu Plama na Standup Wojciecha Pięty.

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu wskrzesza tradycję spotkań ludzi gór. Rozpoczęło ją Święto Gór organizowane w Zakopanem w 1935 roku. Tego roku, we wrześniu, Zjazd Karpacki wraca na Podhale i odbędzie się w Ludźmierzu.


Salon Poezji odbędzie się 29 września 2024, o godz.11.00, w nowotarskim Ratuszu. W programie pt. „Między Słowami – Poezja Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej” poezję czytać będzie Aleksandra Sroka a na wiolonczeli towarzyszyć Jej będzie Katarzyna Bryniczka.

Zapraszamy na Pięćdziesięciolecie zespołu Regle 29 września.