Miasto w obiektywie Andreasa Schrotha
NOWY TARG. Miejskie Centrum Kultury w Nowym Targu zaprasza na wernisaż wystawy zdjęć Andreasa Schrotha, który odbędzie się dziś, 4 lipca, o godzinie 17.00 w holu głównym MCK.
NOWY TARG. Miejskie Centrum Kultury w Nowym Targu zaprasza na wernisaż wystawy zdjęć Andreasa Schrotha, który odbędzie się dziś, 4 lipca, o godzinie 17.00 w holu głównym MCK.
W holu nowotarskiego MCK-u gości wystawa rzeźb Iwony Łyś-Dobradin pt. “Metamorfozy”. Finisaż zaplanowany jest na 29 sierpnia o godz. 18.00.
Grzegorz Watycha, Burmistrz Miasta Nowy Targ wraz z Stowarzyszeniem Czysty Świat zapraszają na VI Podhalańskie Wyścigi Traktorów – Traktoriada, które odbędą się 31 sierpnia br w Nowym Targu. Miejscem wydarzenia […]
Burmistrz Miasta Nowy Targ Grzegorz Watycha oraz Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu Leszek Pustówka zapraszają do wzięcia udziału w 85. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej.
Trwającą od 1 września do 30 października lokalnej artystki, która zajmuje się malowaniem na szkle i fotografią można oglądać w Pijalni Wód Mineralnych przy Placu Dietla w Szczawnicy.
Wystawa plakatów i fotografii autorstwa Julii Basiagi pt. "Plakatografia". Prace młodej artystki można podziwiać w holu Spółdzielczego Domu Kultury do końca października 2024.
Wójt Gminy Nowy Targ, Sołectwo Waksmund oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Nowym Targu z/s w Waksmundzie zapraszają na Narodowe Czytanie lektury Juliusza Słowackiego "Kordian", które odbędzie się w sobotę 7 […]
Szkolny Wolontariat Młodzieży I LO im. Seweryna Goszczyńskiego zaprasza wszystkich uczniów w najbliższy czwartek i piątek, na długiej przerwie na boisko szkolne na "roztańczoną przerwę".
Zespół Regionalny "Góralsko Brać" z Łopusznej wystawi "Diablego kumotra" w Łopusznej 5 września o godzinie 20:00.
Jutro, 6 września, o godz. 17.00 odbędzie się w ratuszu promocja najnowszej pozycji książkowej prof. Tadeusza Mikołaja Trajdosa: „Śmierć ich przywiodła. Przedstawienia świętych Sebastiana, Rocha i Rozalii oraz ich kult w katolickiej Europie ze szczególnym uwzględnieniem Orawy XVII – XIX wieku”.