Dziś ruszył w Nowym Targu punkt odbioru zamówień z IKEA
IKEA uruchomiła w Nowym Targu pierwszy na Podhalu punkt odbioru zamówień. Już od 17 grudnia wszystkie produkty z asortymentu szwedzkiej sieci będzie można odbierać osobiście na parkingu przy Centrum Handlowym Stopiak. Opłata za kompletowanie i transport wynosi 29 zł, bez względu na to, ile i jakiej wagi produkty zamówimy.

Mobilny Punkt Odbioru Zamówień IKEA będzie dostępny na stałe na parkingu przy ulicy Ludźmierskiej 26a w Nowym Targu. Meble i akcesoria wyposażenia wnętrz, zamówione na stronie sieci lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej IKEA, można odbierać poniedziałku do piątku między godz. 16:00 a 19:00 oraz w soboty od 9:00 do 12:00.
W całej Polsce działają już 53 Punkty Odbioru Zamówień zlokalizowane poza sklepami IKEA, z czego 31 to punkty mobilne. Mobilny Punkt Odbioru Zamówień IKEA w Nowym Targu jest najbardziej wysuniętym na południe kraju.
mat. prasowy
Komentarze
Super pomysł