Dawid Hajnos i Katarzyna Baranowska zwyciężają Gorący Potok Challange

8 marca 2020 15:08

66 zawodników i zawodniczek wzięło udział w pierwszej edycji Biegu z Przeszkodami „Gorący Potok Challenge” w Szaflarach.

Dawid Hajnos i Katarzyna Baranowska zwyciężają  Gorący Potok Challange

Organizatorzy przygotowali dla uczestników morderczą 10 kilometrową trasę, z 20 przeszkodami

Większość z nich usytuowana była na terenie Basenów Termalnych „Gorący Potok”. Trasa biegła też wzdłuż linii brzegowej Białego Dunajca.

Startowano w czterech tzw. „falach” po 15 osób. Liczył się czas.

Wśród uczestników byli „starzy wyjadacze” a wśród nich Mistrzowie Świata i Europy. Nie brakowało też absolutnych debiutantów.

Ostatecznie wśród panów wygrał jeden z faworytów, reprezentant gospodarzy Dawid Hajnos. Drugie miejsce zajął jego klubowy kolega Robert Krzystyniak, a trzecie Tomasz Pyrkowski OCE Athlete&Coach.
Wśród kobiety zwyciężyła Katarzyna Baranowska, przed Katarzyną Dulak i Pauliną Rymarczyk.