Kamery live
prognoza pogody

Zwycięski (ostatni) sparing NKP Podhale

5 marca 2016 13:14
Wyciszenie Włącz dźwięk

Zwycięstwem 2:0 nad Lubaniem Maniowy piłkarze NKP Podhala Nowy Targ zakończyli serię gier kontrolnych w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozgrywek małopolsko-świętokrzyskiej 3 ligi. Już 12 marca nowotarżanie zagrają ligowe, wyjazdowe spotkanie z Hutnikiem Nowa Huta. 

W meczu z Lubaniem gole dla nowotarżan zdobyli Rafał Waksmundzki – piękne techniczne uderzenie oraz Patryk Kwiatek – dobitka uderzenia Jakuba Luberdy. 

Miała to być dla nas próba generalna przed startem ligi, ale trudno to spotkanie rozpatrywać w  takich kategoriach jak popatrzymy na skład jakim dysponowaliśmy. Z różnych powodów czy to chorób, przeziębień czy drobnych urazów, zabrakło w naszym składzie aż 12 zawodników w dodatku już na samym początku ucierpiał Jarek Lizak, który ma mocno rozciętą wargę. Ciężko się więc wysunąć jakieś konkretne wnioski co do naszej postawy w tym spotkaniu. We wtorek już jednak powinienem mieć do dyspozycji wszystkich zawodników i wtedy będziemy dopinać ostatnie taktyczne rozwiązania przed Hutnikiem – ocenił trener Podhala, Marek Żołądź. 

 

Podhale – Lubań Maniowy 2:0 (0:0)

Bramki: Waksmundzki 67, Kwiatek 89. 

 

Podhale: Sotnicki (46 Antolak) – Basta, Mikołajczyk, Urbański, Bobak, Luberda, Lizak (11 Hałgas), Jandura, Waksmundzki – Świerzbiński (80 Kwiatek), Kwiatek (46 Gąsiorek).

 

 /mz

 

NT24TV 05.03.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również