Kamery live
prognoza pogody

Zostań wolontariuszem WOŚP

17 listopada 2016 10:17

To już ostatni dzwonek dla wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do grona wolontariuszy WOŚP podczas wielkiego finału, który odbędzie się 15 stycznia 2017 roku. Tradycyjnie, organizacją Finału na Podhalu zajmuje się Podhalański Sztab WOŚP, koordynowany bezpośrednio przez Akcję Serca. 

Zostań wolontariuszem WOŚP

W dniu 18 listopada upływa ostatni dzień, w którym swoje uczestnictwo w Sztabie mogą zgłosić wolontariusze indywidualni. Aby to zrobić, należy przyjść do siedziby Sztabu na ul. Sikorskiego 51b w Nowym Targu w godzinach 9-17 wraz ze zdjęciem i, najlepiej na miejscu, wypełnić ankietę. Można również otrzymać ankietę mailowo, wydrukować we własnym zakresie, wypełnić i gotową, wraz ze zdjęciem dostarczyć do w/w siedziby Sztabu.

Podhalański Sztab WOŚP organizowany jest w Nowym Targu przez Akcję Serca od 2008 roku. Każdego roku w działania Sztabu oprócz grup wolontariuszy z Nowego Targu włączają się również wolontariusze z pobliskich miejscowości – Białki Tatrzańskiej, Białego Dunajca, Krościenka nad Dunajcem czy Czarnego Dunajca. W ramach organizowanych Finałów, oprócz standardowej kwesty odbywają się koncerty, licytacje wartościowych przedmiotów, przekazanych przez lokalne firmy, czy słynne mecze Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich z Olimpijczykami oraz zawodnikami klubu Podhale Nowy Targ.

Celem zbiórki w ramach jubileuszowego, 25. Finału będzie: ratowanie i zdrowie życia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. 

źródło: https://www.facebook.com/PodhalanskiSztabWosp

 

NT24TV 17.11.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również