Kamery live
prognoza pogody

Zmiany w przebiegach linii MZK w związku z zamknięciem mostu w ciągu ul. Kościuszki

W związku z zamknięciem mostu na potoku Czarny Dunajec w ciągu ul. Kościuszki na czas remontu, od 26 września br. zmieni się przebieg niektórych linii komunikacji miejskiej.

Zmiany w przebiegach linii MZK w związku z zamknięciem mostu w ciągu ul. Kościuszki

Linia nr 6 Szpital – Szaflarska i 10 Szpital – Zaskale będzie wjeżdżać na przystanek Rondo Ks. Tischnera, a następnie zawracać na rondzie. Autobus pojedzie dalej ulicą Kowaniec na ulicę Legionów Józefa Piłsudskiego i ul. Waksmundzką do Rynku. Trasa powrotna: Rynek – Waksmundzka – Legionów Józefa Piłsudskiego – Kowaniec, autobus zatrzyma się na przystanku Rondo Ks. Tischnera, a następnie zawróci na rondzie i pojedzie na ulicę Szpitalną do szpitala.

Linia nr 2 Ludżmierz – Kowaniec i linia nr 4 Szaflarska – Kowaniec p. Kokoszków: Rynek – Waksmundzka – Legionów Józefa Piłsudskiego – rondo Pileckiego – Kowaniec do pętli – linia nr 2, a linia nr 4: Kokoszków – Zielona.

Linia nr 9 Szaflarska – Grel i Linia nr 11 Rynek – Buflak Rynek – Waksmundzka – Legionów Józefa Piłsudskiego – Kowaniec – Rondo Ks. Tischnera – Świętej Anny, dalej zgodnie z przebiegiem linii.

Źródło: Miejski Zakład Komunikacji w Nowym Targu

ag 21.09.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

2 komentarze
Rodzic 16:50 23.09.2023

Takie akcje robi się wakacje a nie w roku szkolnym.

Stanislaw 15:15 22.09.2023

Pozdrawiam MZK N. Targ Byłem jednym z pierwszych kierowców pracujących w MZK Nowy Targ.

Zobacz również