nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Zmiany w MZK – będzie nowy dyrektor

Burmistrz Nowego Targu ogłosił wczoraj konkurs na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze dyrektora Miejskiego Zakładu Komunikacji w Nowym Targu. Dotychczas pełniący funkcję dyrektora MZK Krzysztof Antos nie chce komentować powodów takiej zmiany, jednak wiadomo, że z końcem maja, w drodze konkursu wybrany został na stanowisko Zastępcy Prezesa Zarządu ds. Eksploatacji Nowotarskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Nowe stanowisko ma objąć po 20 sierpnia br.

„Pan Krzysztof Antos wykazał się bardzo dobrą znajomością zasad funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych, posiada odpowiednie wykształcenie, doświadczenie w zarządzaniu personelem ludzkim, jak również pozyskiwaniu, rozliczaniu i monitorowaniu projektów realizowanych z funduszy pomocowych UE” – czytamy w informacji opublikowanej na stronie internetowej spółdzielni. Obowiązki wiceprezesa Krzysztof Antos przejmie jednak dopiero po 20 sierpnia, do tego czasu nadal będzie pełnił obowiązki dyrektora MZK. 

Zmiana na stanowisku dyrektora nie jest jedyną, jaka w ostatnim czasie ma miejsce w Miejskim Zakładzie Komunikacji. Właśnie wyłoniono kandydatkę, która obejmie stanowisko głównej księgowej w tym zakładzie. Obowiązki te przejmie pani Kinga Domagała z Leśnicy, która zastąpi odchodzącą na zasłużoną emeryturę panią Krystynę Stopkę.

 

Na stanowisko dyrektora MZK można aplikować do 29 czerwca br. Wśród wymagań znajdują się m.in. staż pracy minimum 5 lat, w tym co najmniej 3 letni staż pracy na stanowisku kierowniczym lub wykonywanie przez co najmniej 5 lat działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku, nieposzlakowana opinia, znajomość zasad organizacji transportu publicznego i ruchu na drogach publicznych, umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia, bardzo dobra znajomość i umiejętność praktycznego stosowania przepisów i prawo jazdy kat. B. 

Pełna treść ogłoszenia o naborze znajduje się —> na stronie Urzędu Miasta.

/os

Nowy Targ doczekał się mapy komunikacji miejskiej

5 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna