Kamery live
prognoza pogody

Zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Nowy Targ 22 (Centrum)

19 lutego 2024 09:15

Do 11 marca br. mieszkańcy mogą składać wnioski do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Nowy Targ 22 (Centrum). Dokument dotyczy obszaru ograniczonego od wschodu potokiem Biały Dunajec, od północy potokiem Czarny Dunajec, od zachodu Zakopianką, a od południa al. Tysiąclecia.

Zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Nowy Targ 22 (Centrum)

– Wnioski do projektu aktu planowania przestrzennego składa się na piśmie utrwalonym w postaci papierowej lub elektronicznej, w tym za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, na formularzu w postaci papierowej lub w formie dokumentu elektronicznego – informuje Urząd Miasta Nowy Targ.

Formularza pisma dotyczącego aktu planowania przestrzennego zamieszczono w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie internetowej: www.nowytarg.pl Wnioski można również składać w systemie informacji przestrzennej w zakładce PARTYCYPACJA. W przypadku poczty elektronicznej – wnioski należy kierować na adres: [email protected].

ag 19.02.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również