Kamery live
prognoza pogody

Zmiana siedzib obwodowych komisji wyborczych nr 9 i 21 w Nowym Targu

4 października 2023 08:38

Siedziby obwodowych komisji wyborczych nr 9 i 21 w Nowym Targu zostały zmienione – informuje Urząd Miasta. 

Zmiana siedzib obwodowych komisji wyborczych nr 9 i 21 w Nowym Targu

Mieszkańcy będą głosować:

  • obwód nr 9 (mieszkańcy: al. Tysiąclecia od nr 1 do nr 42 wszystkie i od nr 44 do nr 44B parzyste, od nr 43 do nr 45 nieparzyste i od nr 46 do nr 74A wszystkie, ul. Brzozowa, Na Równi, płk. Stanisława Krzystyniaka; Osiedle Topolowe) –  Miejskie Centrum Kultury w Nowym Targu, Al. Tysiąclecia 37 (poprzednia siedziba: Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej),
  • obwód nr 21 (mieszkańcy: ul. Generała Władysława Sikorskiego bloki nr 1 i nr 3, Szaflarska od nr 93C do nr 139 nieparzyste i od nr 140 do końca wszystkie, Kolorowa; Osiedle Polana Szaflarska, Osiedle Wincentego Witosa) – Przedszkole Niepubliczne „Wesoły Korowód”, ul. Szaflarska 146a (poprzednia siedziba: Stacja Opieki przy Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. św. Jana Pawła II).

Szczegółowe informacje dotyczące adresów lokali wyborczych, przyporządkowanych do poszczególnych rejonów miasta, znajdują się w obwieszczeniu z dnia 12 września 2023 r. w sprawie podania do publicznej wiadomości informacji o numerach i granicach obwodów głosowania oraz wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych, rozplakatowanym na miejskich tablicach informacyjnych oraz umieszczonym na stronie internetowej Urzędu Miasta.

Źródło: UM Nowy Targ

ag 04.10.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również