Złote Medale Mistrzostw Polski w Elblągu dla nowotarskich unihokeistów

6 czerwca 2022 22:05

Miniony weekend – t0 wielkie święto unihokeja. W dniach 03-05 czerwca w Elblągu odbył się XXVII Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o “Puchar Bałtyku” – Ogólnopolskie Igrzyska Dzieci, Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Ogólnopolska Licealiada dziewcząt i chłopców. Drużyny z Nowego Targu zdobyli na festiwalu aż dwa złote medale!

Na festiwalu nie mogło zabraknąć zawodników MMKS Podhale Nowy Targ i Podhalańskiej Amatorskiej Ligi Unihokeja. W kategorii U14 Bartłomiej Walicki, Maciej Marek, Bartosz Parszywka, Mieszko Szlachtowski, Igor Kosmala, Jakub Pieprzak oraz Patryk Węglarczyk zdobyli złoty medal Mistrzostw Polski.

W kategorii Licealiada 2022, również złoty medal Mistrzostw Polski zdobyły Magdalena Mroszczak, Amelia Maciaszek oraz Karolina Pierwoła.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodniczkom i zawodnikom!

źródło: MMKS Podhale Nowy Targ oraz Podhalańska Amatorska Liga Unihokeja/Facebook