Kamery live
prognoza pogody

Złodziej portfela zatrzymany

Nowotarscy policjanci zatrzymali 20 latka z Brzeska, który ukradł w jednej z aptek na terenie Nowego Targu portfel wraz zawartością dokumentów oraz gotówki.

Złodziej portfela zatrzymany

Do zdarzenia doszło w dniu 2 stycznia 2018 roku około godziny 17:00 w Nowym Targu. 50 letnia mieszkanka Pyzówki po zakupach w jednej z aptek na terenie miasta została okradziona. Łupem złodzieja padł portfel z zawartością dokumentów, kart bankomatowych oraz gotówki. Łączna suma strat 3200 złotych. W wyniku podjętych działań policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży następnego dnia tj. 3 stycznia o godzinie 11:00 na terenie Nowego Targu. Odzyskano część skradzionego mienia oraz 900 złotych gotówki.

 

W trakcie przesłuchania zatrzymany przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył obszerne wyjaśnienia. Po przesłuchaniu 20 latek poddał się dobrowolnie karze w wymiarze 1 roku pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem kary na okres 3 lat, obowiązek naprawienia szkody i pokrycie kosztów sądowych.

 

os 04.01.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
mieszkaniec 13:20 05.01.2018

Co za tempo . Brawo

Zobacz również