PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Zlikwidowana uprawa konopi w Ochotnicy Górnej

10 września 2020 11:49

Policjanci z Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem zatrzymali dwóch mężczyzn i zlikwidowali nielegalną uprawę konopi. Zatrzymani – wśród nich 23-latek – usłyszeli zarzuty. Grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Zlikwidowana uprawa konopi w Ochotnicy Górnej

Podczas prowadzonych czynności policjanci ustalili, że dwóch mężczyzn z Ochotnicy Górnej zajmuje się nielegalną uprawą marihuany. Pod koniec sierpnia przypuszczenia funkcjonariuszy się potwierdziły. Właścicielami 23 rosnących krzewów konopi okazali się mieszkańcy Ochotnicy Górnej w wieku 35 i 23-lat. Z uwagi na to, że uprawa marihuany i jej posiadanie w Polsce jest zabronione obaj zostali zatrzymani. Ponadto w pokoju u 23-latka, policjanci znaleźli pudełko z suszem marihuany oraz trzy gałązki narkotyku.

35 i 23-latek usłyszeli zarzuty z art. 63 Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii, za co grozi  kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. 23-latek dodatkowo odpowie za posiadanie narkotyków.

os 10.09.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również